Sineklik

Aydın’da güzel havaların tadını çıkarmanıza sinekler, böcekler mani olmasın!  Sizler de sineklik yaptırmak istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçin.

Şimdi Keşfet!
AYDIN SİNEKLİK

Sineklik Nedir?

Sineklik, sineklerle mücadelede en zararsız çözümdür (ilaçsız). Pencerelerin rahatlıkla açılarak her saatte mekanlarınızın havalandırılmasını sağlar. Uygulama olarak mekana ve doğrama tercihine göre sürme sineklik veya içe açılan sineklik yapılabilmektedir. Her çeşit malzemedeki doğrama üzerine yani ahşap, alüminyum veya pvc rahatlıkla monte edilebilir. Sinekliklerde her renk lamine renk uygulanabilmektedir.​

0532 138 09 67
Aydın Sineklik Modelleri

Sineklik Neden Kullanılır?

Sinek, böcek ve haşerelerden kurtulmak için günümüzde pek çok yöntem vardır.Bunlar ilaçlama, elektrikli öldürücüler, spreyler, kremler gibi…Ama ne yazık ki bu yöntemlerin hem bize hem de çevremize pek çok zararı vardır. Örneğin;ilaçlama yöntemiyle farkında olmadan hem canlılara zarar veriyor hem de ekolojik dengeyi bozuyoruz.Bununla birlikte çocuklarımız için kullandığımız kremler spreyler de ne kadar zararsız olduğu söylense bile çevreye salınan kimyasallar sebebiyle insan hayatında ciddi tahribatlara sebep oluyor.Cebinize verdiği zararda çabası… Bu yüzden sineklik kullanmak hem cebinize hem de çevrenize fayda sağlar.

 
0532 138 09 67

HEMEN TEKLİF ALIN